VERSENYNAPTÁR

Békés megyei verseny időpontok 2018.

 2018.05.23. állapot szerint
 Április 7., Gyula, Siórét, Fedeles fogathajtó OB döntő
 Április 7., Mezőhegyes, díjugrató
 Április 28.-május 1., Mezőhegyes, nemzetközi fogathajtó verseny
 Április 28., Békéscsaba, Kentaur, gyerekügyességi
 Április 29., Békéscsaba, Kentaur, díjugrató
 Május 1., Orosháza, ügető, fogat
 Május 1., Sarkad, fogathajtó, Nemzeti Vágta
 Május 12., Békéscsaba, Pegazus, gyerekügyességi
 Május 12., Biharugra, fogat
 Május 13., Békéscsaba, Pegazus, díjugrató bajnoki
 Május 19., Mezőhegyes, díjugrató és díjlovas bajnoki
 Május 20., Elek, fogathajtó (2-es bajnoki)
 Május 26., Battonya, fogathajtó
 Június 2., Újkígyós, díjugrató bajnoki
 Június 3., Újkígyós, fogat bajnoki
 Június 3., Békéscsaba, Remonda, gyerekügyességi
 Június 8-10., Mezőhegyes, Kanca-Mén verseny, orsz. minősítő számokkal
 Június 16., Arad, gyerekügyességi
 Június 30., Mezőhegyes, díjlovas A, B kat., megyei bajnoki
 Június 30., Kentaur, gyerekügyességi
 Június 30., Mezőgyán, fogathajtó
 Július 1., Mezőhegyes, díjlovas, A, B kat., megyei bajnoki
 Július 1., Kentaur, díjugrató
 Július 7., Mezőhegyes, díjugrató bajnoki
 Július 7., Doboz, fogathajtó
 Július 12-14., Mezőhegyes, A kat. fogathajtóverseny
 Július 14., Kardoskút, Orosházi LE, Gyepderby, bajnoki
 Július 14., Póstelek, Nimród LE, gyerekügyességi
 Augusztus 11-12., Füzesgyarmat, fogathajtó bajnoki (C bajnoki, D, fiatal ló, C. kat díjhajtás)
 Augusztus 12., Kunágota, díjugrató, fogathajtó
 Augusztus 18., Kondoros, fogat (póni bajnoki)
 Augusztus 19., Füzesgyarmat, éjszakai fogathajtó
 Augusztus 19., Orosháza, ügető, fogat
 Augusztus 25., Újkígyós, gyerekügyességi
 Szeptember 1., Gerendás, fogat bajnoki
 Szeptember 8., Kentaur, gyerekügyességi
 Szeptember 9., Kentaur, díjugrató
 Szeptember 5-9. Mezőhegyes, IV. Fiatal Fogatlovak Világbajnoksága
 Szeptember 15. Vésztő-Mágor, fogat DÖNTŐ
 Szeptember 22., Csorvás, fogat
 Szeptember 23., Díjlovas, DÖNTŐ
 Szeptember 29., Békés, gyerekügyességi DÖNTŐ
 Szeptember 30., Békés, díjugrató DÖNTŐ
 Október 13-14., Nonius Tenyészszemle, Kozma Ferenc Kupa

2017. évi versenyek

április 8.,               Mezőhegyes, díjugrató verseny

április 22.,             Békéscsaba. Kentaur LE, díjugrató BAJNOKI 1.

április 23.              Békéscsaba, Kentaur LE, gyerekügyességi BAJNOKI 1.

május 1.,                Sarkad, fogathajtóverseny,

május 1.,                Orosháza, fogathajtóverseny, ügető-galopp verseny

május 13.,              Mezőhegyes, díjugrató BAJNOKI 2., és díjlovas verseny 1.

május 20.,              Békéscsaba, Pegazus, gyerekügyességi BAJNOKI 2.

május 21.,              Békéscsaba, Pegazus, díjugrató verseny, BAJNOKI 3.
május 27.,              Újkígyós, díjugrató verseny, BAJNOKI 4.

május 28.,              Újkígyós, fogathajtóverseny BAJNOKI 1.

június 3.,                Arad, gyerekügyességi BAJNOKI 3.

június 4.,                Elek, fogathajtóverseny, SZLV

június 9-11.,           Mezőhegyes, XXIII. Kanca- és Ménverseny

június 24.,              Békéscsaba, Kentaur LE, gyerekügyességi BAJNOKI 4.

június 24.,              Mezőgyán, fogathajtóverseny

június 25.,              Békéscsaba, Kentaur LE, díjugrató BAJNOKI 5.

július 1.,                 Mezőhegyes, díjugrató BAJNOKI 6., és díjlovas verseny 2.

július 8.,                 Kardoskút, fogathajtóverseny, Gyep Derby BAJNOKI 2.

július 8.                  Doboz, fogathajtóverseny

július 14-16.,         Mezőhegyes, nemzeti fogathajtóverseny, CAN-A

július 15.,               Békés, gyerekügyességi BAJNOKI 5. ÚJ IDŐPONTBAN!

július 16.,               Békés, díjugrató verseny BAJNOKI 7. ELMARAD!!!

július 29.,               Orosháza, gyerekügyességi BAJNOKI 6., és díjlovas vers. 3.

 ELMARAD!

július 30.,               Békés, gyerekügyességi BAJNOKI 5.

augusztus 5-6.      Füzesgyarmat, fogathajtó CAN-B/C, fiatal lovak, SZLV, BAJNOKI 3.

augusztus 5.          Biharugra, fogathajtó verseny

augusztus 12.,        Vésztő-Mágor, fogathajtóverseny BAJNOKI 4.

augusztus 13.,        Kunágota, díjugrató és fogathajtóverseny,
augusztus 19.,        Kondoros, fogathajtóverseny, Póni C BAJNOKI!

augusztus 19.,        Orosháza, ügető-galopp, (fogathajtóverseny)???

augusztus 19.,        Füzesgyarmat, fogathajtóverseny, éjszakai lovasshow

augusztus 27.          Remonda SE, gyerekügyességi BAJNOKI 7. MÓDOSÍTVA!
szeptember 2.,        Gerendás, fogathajtóverseny. BAJNOKI 5.
szeptember 7-10.,   Mezőhegyes, III. Fiatal Fogatlovak VB,

szeptember 16.,      Póstelek, gyerekügyességi döntő

szeptember 17.,      Orosháza, fogathajtó döntő

szeptember 17.,      Békéscsaba, Kentaur LE, díjugrató döntő

szeptember 23.      Csorvás, fogathajtó verseny

szeptember 23-24., Mezőhegyes, Máchánszky Gyula Regionális Díjugrató Döntő,

október 14-15.,           Mezőhegyes, Országos Nonius Tenyészszemle, Kozma Ferenc Kupa