VERSENYNAPTÁR

Versenynaptár 2020

Időpont Verseny megnevezése Helyszíne
Április 3-4. Rajtengedély vizsga felkészítő tábor Mezőhegyes
Április 5. Rajtengedély Mezőhegyes
Április 19. „R” kategóriás díjugrató verseny Mezőhegyes
Április 25. Gyerekügyességi verseny, Kentaur LE Békéscsaba
Április 26. „R” kategóriás díjugrató verseny Békéscsaba
Április 30. – Május 03. Nemzetközi fogathajtó verseny Mezőhegyes
Május 1. Fogathajtó C és D kat. verseny, Ügető, Galopp futamok Orosháza
Május 1. Fogathajtó CAN-C és CAN-D kategóriás verseny Sarkad
Május 16. Gyerekügyességi verseny, Pegazus Békéscsaba
Május 17. „R” kategóriás díjugrató verseny Békéscsaba
Június 5-7. XXVI. Kanca- és Ménverseny, Méneskönyvek versenye (korosztályos minősítő versenyszámokkal Mezőhegyes
Június 7. Fogathajtó CAN-C és CAN-D kategóriás verseny Battonya
Június 27. „R” kategóriás díjugrató verseny Mezőhegyes
Július 4. Gyerekügyességi verseny Arad
Július 4. „R” kategóriás díjugrató verseny Újkígyós
Július 5. Fogathajtó CAN-C és CAN-D kategóriás verseny Újkígyós
Július 11. Gyerekügyességi verseny, Horseland Békéscsaba
Július 11. Fogathajtó   CAN-D kategóriás verseny Doboz
Július 25. „R” kategóriás díjugrató verseny Mezőhegyes
Július 25. Fogathajtó   CAN-D kategóriás verseny Körösnagyharsány
Augusztus 8. Gyerekügyességi verseny, Kentaur LE Békéscsaba
Augusztus 9. „R” kategóriás díjugrató verseny Békéscsaba
Augusztus 15-16. Díjlovas verseny CDN-A*/B, Kruzsicz József emlékverseny Mezőhegyes
Augusztus 15. Fogathajtó CAN-C és CAN-D kategóriás verseny Kondoros
Augusztus 20. Fogathajtó CAN-C és CAN-D kategóriás verseny, Ügető, Galopp futamok Orosháza
Szeptember 5. Fogathajtó CAN-C és CAN-D kategóriás verseny és egyben a Békés megyei Fogathajtó Bajnokság Egyes fogatok,   valamint a Pónifogatok „Döntője” Gerendás
Szeptember 10-13. VI. Fiatal Fogatlovak Világbajnoksága, Mezőhegyes
Szeptember 12. Fogathajtó CAN-C és CAN-D kategóriás verseny és „Döntő” a Békés megyei Fogathajtó Bajnokságnak Sarkad
Szeptember 19. Fogathajtó D kat. verseny Csorvás
Szeptember 19. Gyerekügyességi verseny, MEGYEI DÖNTŐ
Szeptember 20. „R” kategóriás díjugrató verseny, MEGYEI DÖNTŐ
Október 10. Díjlovas verseny (megyei döntő) Mezőhegyes
Október 18. Kozma Ferenc Fogathajtó verseny Mezőhegyes

Versenynaptár 2019

Március 22-23.: Mezőhegyes REV felkészítő (díjugratás) 
Március 24.: Mezőhegyes REV vizsga (fogathajtás, díjugratás, díjlovaglás)
Április 06.: Mezőhegyes, regionális díjugrató
Május 01.: Sarkad, fogathajtó verseny
Május 02.-05.: Mezőhegyes, Nemzetközi Fogathajtó Verseny, Világkupa Minősítő
Május 11.: Kentaur , gyerekügyességi verseny BAJNOKI
Május 12.: Kentaur, regionális díjugrató verseny BAJNOKI
Május 18.: Pegazus, gyerekügyességi verseny BAJNOKI
Május 19.: Pegazus, regionális díjugrató verseny BAJNOKI

Május 25.: Újkígyós, C és D kat. fogathajtó verseny BAJNOKI
Június 01.: Újkígyós, regionális díjugrató verseny BAJNOKI
Június 02., Battonya, D kategóriás fogathajtó verseny
Június 08.: Remonda, gyerekügyességi verseny BAJNOKI
Június 09. Elek C és D kat. fogathajtó verseny BAJNOKI
Június 14 – 16.: Mezőhegyes, XXV. Mén-és Kanca Verseny
Június 29.: Mezőgyán, fogathajtó verseny
Június 29.: Kentaur, gyerekügyességi verseny BAJNOKI
Június 30.: Kentaur, regionális díjugrató verseny BAJNOKI
Július 06.: Mezőhegyes, regionális díjugrató verseny, díjlovagló verseny BAJNOKI
Július 06.: Doboz, fogathajtó verseny
Július 13.: Békéscsaba, Horseland LK, gyerekügyességi verseny BAJNOKI
Július 20.: ARAD PONY CLUB, gyerekügyességi verseny, BAJNOKI
Július 27.: Körösnagyharsány, fogathajtó verseny
Július 28: Mezőhegyes, regionális díjugrató verseny BAJNOKI
Augusztus 10.-11.: Mezőhegyes, CND A*/B díjlovas verseny, Kruzsicz József emlékverseny
* Augusztus 10.: Mezőhegyes, díjlovaglás BAJNOKI
* Augusztus 11.: Mezőhegyes, megyei díjlovas BAJNOKI DÖNTŐ
Augusztus 10-11. Füzesgyarmat CAN-C, CAN-D, Fiatal lovak
Augusztus 17. Kondoros C és D kat. fogathajtó BAJNOKI

Augusztus 18. Orosháza, CAN-C (meghívásos kombinált) és CAN-D
Augusztus 24.: Békés, gyerekügyességi verseny, BAJNOKI
Szeptember 05.-08.: V. Fiatal Fogatlovak Világbajnoksága
Szeptember 07.: Gerendás, fogathajtó verseny
Szeptember 14.: Póstelek, NIMRÓD LE, GYEREKÜGYESSÉGI DÖNTŐ
Szeptember 15: Mezőhegyes, DÍJUGRATÓ DÖNTŐ
Szeptember 28.: Kentaur, gyerekügyességi verseny
Szeptember 29.: Kentaur, regionális díjugrató verseny

Békés megyei verseny időpontok 2018.

 2018.05.23. állapot szerint
 Április 7., Gyula, Siórét, Fedeles fogathajtó OB döntő
 Április 7., Mezőhegyes, díjugrató
 Április 28.-május 1., Mezőhegyes, nemzetközi fogathajtó verseny
 Április 28., Békéscsaba, Kentaur, gyerekügyességi
 Április 29., Békéscsaba, Kentaur, díjugrató
 Május 1., Orosháza, ügető, fogat
 Május 1., Sarkad, fogathajtó, Nemzeti Vágta
 Május 12., Békéscsaba, Pegazus, gyerekügyességi
 Május 12., Biharugra, fogat
 Május 13., Békéscsaba, Pegazus, díjugrató bajnoki
 Május 19., Mezőhegyes, díjugrató és díjlovas bajnoki
 Május 20., Elek, fogathajtó (2-es bajnoki)
 Május 26., Battonya, fogathajtó
 Június 2., Újkígyós, díjugrató bajnoki
 Június 3., Újkígyós, fogat bajnoki
 Június 3., Békéscsaba, Remonda, gyerekügyességi
 Június 8-10., Mezőhegyes, Kanca-Mén verseny, orsz. minősítő számokkal
 Június 16., Arad, gyerekügyességi
 Június 30., Mezőhegyes, díjlovas A, B kat., megyei bajnoki
 Június 30., Kentaur, gyerekügyességi
 Június 30., Mezőgyán, fogathajtó
 Július 1., Mezőhegyes, díjlovas, A, B kat., megyei bajnoki
 Július 1., Kentaur, díjugrató
 Július 7., Mezőhegyes, díjugrató bajnoki
 Július 7., Doboz, fogathajtó
 Július 12-14., Mezőhegyes, A kat. fogathajtóverseny
 Július 14., Kardoskút, Orosházi LE, Gyepderby, bajnoki
 Július 14., Póstelek, Nimród LE, gyerekügyességi
 Augusztus 11-12., Füzesgyarmat, fogathajtó bajnoki (C bajnoki, D, fiatal ló, C. kat díjhajtás)
 Augusztus 12., Kunágota, díjugrató, fogathajtó
 Augusztus 18., Kondoros, fogat (póni bajnoki)
 Augusztus 19., Füzesgyarmat, éjszakai fogathajtó
 Augusztus 19., Orosháza, ügető, fogat
 Augusztus 25., Újkígyós, gyerekügyességi
 Szeptember 1., Gerendás, fogat bajnoki
 Szeptember 8., Kentaur, gyerekügyességi
 Szeptember 9., Kentaur, díjugrató
 Szeptember 5-9. Mezőhegyes, IV. Fiatal Fogatlovak Világbajnoksága
 Szeptember 15. Vésztő-Mágor, fogat DÖNTŐ
 Szeptember 22., Csorvás, fogat
 Szeptember 23., Díjlovas, DÖNTŐ
 Szeptember 29., Békés, gyerekügyességi DÖNTŐ
 Szeptember 30., Békés, díjugrató DÖNTŐ
 Október 13-14., Nonius Tenyészszemle, Kozma Ferenc Kupa

2017. évi versenyek

április 8.,               Mezőhegyes, díjugrató verseny

április 22.,             Békéscsaba. Kentaur LE, díjugrató BAJNOKI 1.

április 23.              Békéscsaba, Kentaur LE, gyerekügyességi BAJNOKI 1.

május 1.,                Sarkad, fogathajtóverseny,

május 1.,                Orosháza, fogathajtóverseny, ügető-galopp verseny

május 13.,              Mezőhegyes, díjugrató BAJNOKI 2., és díjlovas verseny 1.

május 20.,              Békéscsaba, Pegazus, gyerekügyességi BAJNOKI 2.

május 21.,              Békéscsaba, Pegazus, díjugrató verseny, BAJNOKI 3.
május 27.,              Újkígyós, díjugrató verseny, BAJNOKI 4.

május 28.,              Újkígyós, fogathajtóverseny BAJNOKI 1.

június 3.,                Arad, gyerekügyességi BAJNOKI 3.

június 4.,                Elek, fogathajtóverseny, SZLV

június 9-11.,           Mezőhegyes, XXIII. Kanca- és Ménverseny

június 24.,              Békéscsaba, Kentaur LE, gyerekügyességi BAJNOKI 4.

június 24.,              Mezőgyán, fogathajtóverseny

június 25.,              Békéscsaba, Kentaur LE, díjugrató BAJNOKI 5.

július 1.,                 Mezőhegyes, díjugrató BAJNOKI 6., és díjlovas verseny 2.

július 8.,                 Kardoskút, fogathajtóverseny, Gyep Derby BAJNOKI 2.

július 8.                  Doboz, fogathajtóverseny

július 14-16.,         Mezőhegyes, nemzeti fogathajtóverseny, CAN-A

július 15.,               Békés, gyerekügyességi BAJNOKI 5. ÚJ IDŐPONTBAN!

július 16.,               Békés, díjugrató verseny BAJNOKI 7. ELMARAD!!!

július 29.,               Orosháza, gyerekügyességi BAJNOKI 6., és díjlovas vers. 3.

 ELMARAD!

július 30.,               Békés, gyerekügyességi BAJNOKI 5.

augusztus 5-6.      Füzesgyarmat, fogathajtó CAN-B/C, fiatal lovak, SZLV, BAJNOKI 3.

augusztus 5.          Biharugra, fogathajtó verseny

augusztus 12.,        Vésztő-Mágor, fogathajtóverseny BAJNOKI 4.

augusztus 13.,        Kunágota, díjugrató és fogathajtóverseny,
augusztus 19.,        Kondoros, fogathajtóverseny, Póni C BAJNOKI!

augusztus 19.,        Orosháza, ügető-galopp, (fogathajtóverseny)???

augusztus 19.,        Füzesgyarmat, fogathajtóverseny, éjszakai lovasshow

augusztus 27.          Remonda SE, gyerekügyességi BAJNOKI 7. MÓDOSÍTVA!
szeptember 2.,        Gerendás, fogathajtóverseny. BAJNOKI 5.
szeptember 7-10.,   Mezőhegyes, III. Fiatal Fogatlovak VB,

szeptember 16.,      Póstelek, gyerekügyességi döntő

szeptember 17.,      Orosháza, fogathajtó döntő

szeptember 17.,      Békéscsaba, Kentaur LE, díjugrató döntő

szeptember 23.      Csorvás, fogathajtó verseny

szeptember 23-24., Mezőhegyes, Máchánszky Gyula Regionális Díjugrató Döntő,

október 14-15.,           Mezőhegyes, Országos Nonius Tenyészszemle, Kozma Ferenc Kupa